Kampanyalar

2 kur alana 1 kur hediye

2+1 Ekim Erken Kayıt Kampanyası

Yeni dönem de yeni bir dil öğrenmek Mutlaka yapmanız gereken şeyler arasında ilk beşte. O zaman sıra sizde. Şimdi İngilizce konuşmak için erken kayıt fırsatlarını değerlendirme zamanı.

Kurumumuzda, geleneksel gramer bazlı eğitimin yol açtığı ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum!’ cümlesinin geride bırakıldığı Avrupa Birliği Standartları’na uygun olarak Avrupa Birliği tarafından akredite edilmiş sistemimiz kullanılmaktadır.Avrupa Birliği Ortak Dil Programı standartlarına uygun olarak dilin 5 temel becerisini (okuma, yazma, dinlediğini anlama, konuşma ve iletişim kurma) kullanarak konuşmanın hedeflendiği bir eğitim sistemiyle, kişinin ingilizceyi günlük yaşamında kullanabilmesi ve kolaylıkla iletişim kurabilmesi hedeflenir.

Genel İngilizce gruplarımıza 2 seviye kayıt yaptıran öğrencilerimiz, 1 seviye Genel İngilizce eğitimini Hediye olarak almaktadırlar. Sadece iki Seviye Genel İngilizce ücreti ödeyerek, Üç seviye Genel İngilizce eğitimi alma avantajını kaçırma.

Kalabalıklar içinde Kaybolmayın.
Maksimum 6-8 Kişilik sınıflarda eğitimizin daha rahat, daha anlaşılır ve daha kolay öğrenilebilir olduğunun farkına varın, İngilizce Öğrenmenin Keyfini Yaşayın

📌 2 Seviye Sizden 1 Seviye Bizden
📌 100% Öğrenme Garantisi
📌 Maksimum 6-8 Kişilik Sınıflar
📌 Konuşma Klüpleri
📌 Online Eğitim Desteği
📌 2. Yabancı Dilde %80 İndirim
📌 Avrupa Dil Portfolyosu
📌 Yabancı Eğitmenler
📌 Kur Bitirme Sertifikası
📌 Ekstra Aktiviteler.

Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken "bilgi formunu" doldurarak bizimle iletişime geçmek. Hadi Acele Et Hemen Yerini Ayırt Fırsatı Kaçırma.
⏰ Unutma ❗️ Son GÜn 31 Ekim ❗️

7-16 Yaş Çocuklar için ingilizce

7-16 Yaş İngilizce Son Kontenjanlar

Erken yaşta İngilizce eğitiminin temel hedefi, İngilizceyi günlük hayatlarında en iyi şekilde kullanabilmeleri ve içinde bulundukları ortamlarda pratiğe dökebilmeleridir. Özellikle küçük yaş grupları için gelecekte okul ve kariyer planları için oldukça fazla fırsat sunabilecektir.

Bu hedef ışığında dil becerilerini geliştirebilecekleri, eğlenceli aktivitelerle zenginleştirilmiş Kış okulu programımız için Sizleri kurumumuza bir kayve içmeye ve program detayları ile sohbet etmeye bekliyoruz.

Eğitimlerimiz Özel bir proje ile tüm dünya ülkelerinin onayladığı Avrupa Dil Portfolyosu’na göre verilmektedir.

📌 Toplamda 162 saatlik bir eğitim
📌 Hafta Sonu 2 Gün
📌 1 Haftada toplam 6 Ders Saati
📌 Konuşma Odaklı Eğitim
📌 Sabah, Öğlen Ve Öğlen Sonu Seçenekleri
📌 Maksimum 9 ± 2 kişilik olacaktır.
📌 Ücretsiz eğitim materyalleri
📌 İhtiyacı olan öğrenciler için ücretsiz telafi dersleri
📌 Seviyelere göre en az 30 ders saati yabancı hoca ile eğitim
📌 Öğrencilerimize başarılı oldukları seviye için katılım sertifikası

Tüm bu avantajlardan ve ekstra indirimlerden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken "bilgi formunu" doldurarak bizimle iletişime geçmek. Hadi Acele Et Hemen Yerini Ayırt Fırsatı Kaçırma.
⏰ Unutma ❗️ Son GÜn 31 Ekim ❗️

2. Dilde %80 İndirim

Gelişen yüzyıl ve rekabet ortamında iş hayatında kariyer planlaması yapmak için bir dilden fazlasına ihtiyaç olduğunu görmekteyiz. Bizler de bu noktada öğrencilerimize 2. bir dil kazandırma da aktif bir rol oynuyoruz. Kurumumuzda bir dil eğitimi programına kayıt olan öğrenci, ikinci dile başlamak istediğinde %80 indirimli olarak eğitimden yararlanma şansı elde ediyor.

Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken "bilgi formunu" doldurarak bizimle iletişime geçmek.