Kampanyalar

bir kur alana bir kur hediye

2+1 Erken Kayıt Kampanyası

Yeni dönem de yeni bir dil öğrenmek Mutlaka yapmanız gereken şeyler arasında ilk beşte. O zaman sıra sizde. Şimdi İngilizce konuşmak için erken kayıt fırsatlarını değerlendirme zamanı.

Kurumumuzda, geleneksel gramer bazlı eğitimin yol açtığı ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum!’ cümlesinin geride bırakıldığı Avrupa Birliği Standartları’na uygun olarak Avrupa Birliği tarafından akredite edilmiş sistemimiz kullanılmaktadır.Avrupa Birliği Ortak Dil Programı standartlarına uygun olarak dilin 5 temel becerisini (okuma, yazma, dinlediğini anlama, konuşma ve iletişim kurma) kullanarak konuşmanın hedeflendiği bir eğitim sistemiyle, kişinin ingilizceyi günlük yaşamında kullanabilmesi ve kolaylıkla iletişim kurabilmesi hedeflenir.

Genel İngilizce gruplarımıza 2 seviye kayıt yaptıran öğrencilerimiz, 1 seviye Genel İngilizce eğitimini Hediye olarak almaktadırlar. Sadece Bir Seviye Genel İngilizce ücreti ödeyerek, İki seviye Genel İngilizce eğitimi alma avantajını kaçırma.

📌 2 Seviye Sizden 1 Seviye Bizden
📌 100% Öğrenme Garantisi
📌 Maksimum 6-8 Kişilik Sınıflar
📌 Konuşma Klüpleri
📌 Online Eğitim Desteği
📌 2. Yabancı Dilde %80 İndirim
📌 Avrupa Dil Portfolyosu
📌 Yabancı Eğitmenler
📌 Kur Bitirme Sertifikası

Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken "bilgi formunu" doldurarak bizimle iletişime geçmek. Hadi Acele Et Hemen Yerini Ayırt Fırsatı Kaçırma.
⏰ Unutma ❗️ Son GÜn 31 Ağustos ❗️

2. Dilde %80 İndirim

Gelişen yüzyıl ve rekabet ortamında iş hayatında kariyer planlaması yapmak için bir dilden fazlasına ihtiyaç olduğunu görmekteyiz. Bizler de bu noktada öğrencilerimize 2. bir dil kazandırma da aktif bir rol oynuyoruz. Kurumumuzda bir dil eğitimi programına kayıt olan öğrenci, ikinci dile başlamak istediğinde %80 indirimli olarak eğitimden yararlanma şansı elde ediyor.

Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken "bilgi formunu" doldurarak bizimle iletişime geçmek.